Наша вода

Торговий Дім "Water House" пропонує доставку питних вод від різних торгових марок, щоб кожен зміг вибрати водичку собі до смаку


Вода "AQUA SOFT" від ТМ "Червона Калина" видобуваєтья на території санаторію "Червона Калина", який знаходиться в оточенні соснового бору на березі мальовничого озера, із глибини 150 метрів. Завдяки екологічно чистому місці видобутку, вода має джерельний смак, абсолютну чистоту, м'якість та позитивну біоенергетику. Надзвичайна природна м’якість та відмінні хімічні властивості ще більше підкреслюють високу якість води “AQUA SOFT”. Вона відповідає усім нормативам, має відповідний сертифікат якості, а хімічні та бактеріологічні показники щодня тестуються та контролюються у власній акредитованій лабораторії. Питна вода “AQUA SOFT” не потребує багатоступеневої очистки, оскільки подається безпосередньо зі свердловини в ідеальному стані, вона лише проходить очистку від грубих домішок у вигляді піску та додаткову обробку бактерицидним опроміненням, що надає воді стерильності.


"Гірська Кришталева" від ТМ "Краплинка" навідміну від іншої водички, яка очищається лише від грубих домішок, проходить багатоступеневу очистку, зарахунок чого вона має збалансований рівень мікроелементів та солей, що досить ефективно у приготуванні напоїв.

 


Питна вода "Чисто Вода Йодована". Вода збагачена іонами йоду прекрасно для вживання людьми в яких його не достатня кількість в організмі, а також для профілактики йододефіциту, проблем зі щитовидною залозою.


Питна вода "Срібна, Вода Карпатська." Чиста, жива вода для щоденного вживання із екологічно чистого регіону України.