Наша вода

Торговий Дім "Water House" пропонує доставку питних вод від різних торгових марок, щоб кожен зміг вибрати водичку собі до смаку


Вода "AQUA SOFT" від ТМ "Червона Калина" видобуваєтья на території санаторію "Червона Калина", який знаходиться в оточенні соснового бору на березі мальовничого озера, із глибини 150 метрів. Завдяки екологічно чистому місці видобутку, вода має джерельний смак, абсолютну чистоту, м'якість та позитивну біоенергетику. Надзвичайна природна м’якість та відмінні хімічні властивості ще більше підкреслюють високу якість води “AQUA SOFT”. Вона відповідає усім нормативам, має відповідний сертифікат якості, а хімічні та бактеріологічні показники щодня тестуються та контролюються у власній акредитованій лабораторії. Питна вода “AQUA SOFT” не потребує багатоступеневої очистки, оскільки подається безпосередньо зі свердловини в ідеальному стані, вона лише проходить очистку від грубих домішок у вигляді піску та додаткову обробку бактерицидним опроміненням, що надає воді стерильності.


"Гірський Кришталь" від ТМ "Краплинка" - видобувається із тієї ж  свердловини, що і "AQUA SOFT", але на відміну від неї, сухий залишок цієї води є мінімальний, як і вміст всіх мікрелементів. Збалансованість всіх компонентів, їх природній смак дає неперевершений результат у приготуванні напоїв.

  • Надзвичайно м’яка
  • Не потребує додаткової очистки
  • Не залишає накипу в кавових машинах та кулерах
  • Забезпечує бездоганну якість приготованих на ній напоїв

 


Питна вода "Чисто Вода Йодована". Вода збагачена іонами йоду прекрасно для вживання людьми в яких його не достатня кількість в організмі, а також для профілактики йододефіциту, проблем зі щитовидною залозою.

 

 

 

 


Питна вода "Срібна, Вода Карпатська." Чиста, жива вода для щоденного вживання із екологічно чистого регіону України. Джерело цієї води знаходиться в мальовничій місцині львівського Прикарпаття, на південно-східній околиці старовинного села Голобутів у Стрийському районі Львівської області. Місце видобутку екологічно чисте, оскільки єдиним промисловим підприємством тут.

Природне походження води оберігається технологією розливу. Простий механічний фільтр, встановлений у лінії розливу, служить  для видалення можливих механічних домішок діаметром більше 5 мікрон. Основним і найкращим фільтром є карпатська земля, саме вона дає цій воді непідробний склад та смак. Ніякі інші системи очищення води, в т.ч., зворотно-осмотичні фільтри, у процесі підготовки води до розливу не застосовуються. на заводі їх просто немає.